Online Klarnet Dersi

online-BAK

online-zimmetliTÜRKİYE VE DÜNYANIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN YETER Kİ SOL KLARNET İCRA ETMEYİ İSTEYİN,  VAKTİM YOK VEYA ZAMANIM KISITLI DİYE DÜŞÜNMEYİN, SİZİN PROGRAMINIZA GÖRE İSTER  EVİNİZDE İSTERSENİZ İŞ YERİNDE HİÇ ZAMAN KAYBETMEDEN DERS ALMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

DERSLERİMİZ GARANTİ KAPSAMINDADIR. BEĞENMEDİĞİNİZ TAKDİRDE PARANIZ KAYITSIZ ŞARTSIZ İADE!

Online ders müfredatımızla birebir ders müfredatımız aynı olup, online derslerimiz garanti kapsamındadır. Beğenmediğiniz ya da hoşunuza gitmeyen bir husus olduğunda kayıtsız şartsız ödemeleriniz geri iade edilir.

ONLINE DERSLER

Online derslerimiz zannedildiği gibi birçoğumuzun kullandığı görüntülü konuşma programları üzerinden yapılmamaktadır. Çok profesyonelce kullanılan bir programdır. Bu programlar büyük şirketlerin ve birçok firmaların uluslararası toplantı ve işbirliğinde kullanılan programdır. Görüntü kalitesi ve ses düzeyleri HD kalitesindedir. Hatta ameliyatlarda dahi uluslararası yardımlaşmada kullanıldığı söylenmektedir. Bu program sizin bulunduğunuz bölgedeki ve PC’niz deki sizin kullandığınız görüntülü konuşma programını destekleyerek, size hiç bir zahmet vermeden sizin kullandığınız programı takviyelendirmektedir ve size de en iyi görüntü ve ses kalitesini vermektedir. Derslerimizi en kaliteli bir biçimde size suna bilmek için temin edilmiştir.

Diyelim ki normal bir görüntülü program üzerinden yapılırsa online ders vermek yapmak isteyen arkadaşlarımız çoğaldı ve bu yöntemi seçiyorlar. Ses ve görüntüde fire verdiği takdirde siz derslerinizde randıman alamazsınız. Randıman aldığınızı farz edelim. Size ders veren hocanız size ne vereceğini ve nasıl bir müfredat izleyeceğinizi,  ne kadar zamanda nereye gelebileceğinizi mutlaka söyleyebilmelidir,  sizde sorunuz. Size, derse başlamadan önce ne merak ediyorsun veya ne öğrenmek istersin dediği zaman dersiniz. Zaten birkaç gün sonra çıkmaza girecektir. Sizin merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz konular tabi ki hakkınızdır. Ama hocanızın müfredatı ve ders işlemesi size uymuyor sizi yönetmiyorsa bu hakkı almanız da zordur.

Online Ders Nasıl Başladı

Yurtdışında okuyan ve çalışan çok sayıda arkadaşım ve öğrencim vardı. Bunlar yaz tatili zamanında ders alıyorlardı, ders zamanında gelişmeleri ve ilerlemeleri çok güzel oluyordu. Fakat hali ile işleri nedeni ve tatilleriniz bitmesi üzerine tekrar yurt dışına çıkmaları gerekiyor ve bu zaman içerisinde derslerden uzak kalıyorlardı. Gerileme söz konusu oluyordu. Amerika’da olan bir öğrencim “ hocam size bir kargo gönderdim elinize geçince görüşelim” dedi. Kargo geldi. İçerisinden bir demo program cıktı ve bana bunun kurun dedi. Bizde kurmaya çalıştık ama başarılı olamadık. Çünkü program ağır bir işletim sistemi ile çalışmıyordu. Bizde işletim sistemimizi değiştirdik ve çok kompak bir PC ile uyumlu hale getirdik. Yine de randıman alamadık bizdeki bağlantı Avrupa ve Amerika’daki gibi olmadığı için Türk Telekom’da çalışan arkadaşlardan yardım istedik. Onlarda bize gelen bütün kablo ve bağlantıları biz temin edersek değişilebileceklerini dile getirdiler ve değiştirdiler.

Sonunda programı çalıştırıp denemeye başladık. Derslerde çok iyi bir şekilde ilerleme kaydedildi ve birçok öğrencim ile yurtdışından yurt içinden dersler yapmaya başladım.

Klarnet enstrümanını öğrenmek ve icra etmek istiyorsanız nerde olursanız olun, yurt içinde veya yurtdışında, evinizde ya da işyerinizde, gece yahut gündüz zamanınızı kaybetmeden bulunduğunuz yerden size yararlanacak birilerine ulaşamıyorsanız çevrimiçi dersler sizin için mevcut.

Ayrıca klarneti ileri seviyede icra edecek şekilde ilerletmek isteyen arkadaşlarımız için; taksim, geçkili taksim, hareketli taksim ve meyanlar ile istediğiniz makamları klarnet üzerinde gereken şekilde komaları ve kayıp sesleri de kullanarak icra etme konusunda online veya birebir ders müfredatımız vardır.

Şayet klarnet çalmayı gerçekten doğru bir teknikle, kişinin seviyesine uygun ders müfredatıyla öğrenmek ve ileri seviyede icra etmeyi istiyorsanız emin olun doğru bir sayfadasınız.